Tworzenie Stron Internetowych ​

Strony internetowe z OnlinePivot

Zadaniem strony internetowej jest prezentacja oferty lub informacji. Jej główną zaletą jest widoczność 24/7, jak i niski koszt w porównaniu z innymi kanałami marketingu. 

Komunikacja cyfrowa jest ważna dla każdej firmy lub organizacji. Użytkownicy stron oczekują przyjaznego i przejrzystego przekazu. Kreatywność w tworzeniu stron, w tym stworzenie nowoczesnego wyglądu, przemyślanej nawigacji i prezentacji treści to kluczowe cechy stron tworzonych przez OnlinePivot. 

Tworzenie stron internetowych - etapy przygotowania

Tworzenie stron internetowych wymaga wcześniejszego przygotowania planu prac. Im lepiej określone zostaną założenia dotyczące funkcjonalności, wyglądu jak i przyszłych wymogów w stosunku do prezentacji treści czy możliwości na stronie, tym łatwiej i szybciej uda się zrealizować projekt przynoszący zwrot z inwestycji.

Dobrze zaprojektowana strona internetowa powinna spełniać zamierzone zadania, przedstawiać konkretny komunikat i angażować użytkownika do działania.

Planowanie strony

Na typ etapie najważniejsze to odpowiedzenie sobie na poniższe pytania i na ich podstawie podjęcie dalszych decyzji wraz z osobą tworzącą stronę.

Jaki cel ma spełniać strona? Kto jest jej odbiorcą? Jakie funkcje muszą być dostępne?Jakie treści chcemy przekazać?

Przygotowanie techniczne

Wybór domeny i odpowiedniego hostingu. Instalacja WordPress i wtyczek umożliwiających dodanie wymaganej funkcjonalności. 

Wypełnienie treścią

Wypełnienie strony treścią, dodanie grafik, stworzenie menu nawigacyjnego, linków wewnętrznych i elementów zaplanowanych na pierwszym etapie. 

Testy i integracje

Przed publikacją strony konieczne jest sprawdzenie, czy projekt spełnia założenia, dodanie zaplanowanych integracji np. śledzenie z Google Analytics. Zgłoszenie strony do Google Search Console. 

Pozytywny wizerunek i budowa zaufania

Tworząc strony z OnlinePivot możesz oczekiwać, że będzie ona w sposób czytelny i prosty przedstawiała w internecie Twoja usługę produkt lub komunikat. Dzięki responsywności stron, treści i układ dostosowują się do urządzenia na jakim są wyświetlane. Najważniejszym elementem przekazu jest budowanie zaufania pomiędzy odwiedzającym i firmą. Co więcej budowa zaufania jak i pozytywnego wizerunku marki przyczyniają się do kreowania stałej więzi z klientem.

Widoczna strona internetowa

Ważnym elementem przy tworzeniu strony internetowej jest zadbanie o jej widoczność w wyszukiwarkach. Ponadto  możliwość analizy ruchu na stronie pozwala na kreowanie treści w taki sposób by odczucia z wizyty na strone były pozytywne. Dodatkowo połączenie z mediami społecznościowymi czy serwisami np. rezerwacji zwiększają zasięg informacji przekazanej na stronie. Wszystkie te elementy są zawsze częścią oferowanych pakietów. 

Opowiedz o swoich potrzebach

Zacznij budowę strony od kontaktu z profesjonalistą

Potrzebujesz pomocy?

Zadbajmy o Twoją obecność online

Zostaw swoje dane

Napisz jak mogę i pomóc i zostaw dane kontaktowe.